Świat AGD
Pokaż filtry

Rodzaje nocników dla dzieci - którego potrzebujesz?

Dziecięcy nocnik obowiązkowo znajduje się w każdym gospodarstwie domowym, w którym mieszkają malutkie szkraby. Okazuje się jednak, że ten temat nie jest taki prosty, jak mogłoby się pozornie wydawać - dlatego sprawdź, jakie są rodzaje nocników i jaki najlepiej się sprawdzi w Twoim domu. Każdy z nich możesz oczywiście od razu zamówić!

 

Modele, wzory i kolory

W teorii wszyscy wiemy, jak wygląda i jest zbudowany dziecięcy nocnik. Jednak przy bardziej dokładnym zagłębieniu się w ten temat szybko można zauważyć, że modeli do wyboru jest całkiem sporo. Jak to możliwe? Otóż nasze pociechy bardzo szybko rosną, a w konsekwencji ich potrzeby ulegają zmianie. Akcesoria, które jeszcze niedawno były dla nich odpowiednie, szybko tracą na aktualności - tak jest z ubrankami, bucikami, butelkami, a także właśnie z nocnikami. Możemy wybierać między klasycznym nocnikiem wykonanym z grubego plastiku, z wyprofilowaniem podtrzymującym plecy, idealnym dla kilkulatków, którzy dopiero przyzwyczajają się do samodzielnego siedzenia a innymi opcjami. Pierwszą z nich jest podobny nocnik, lecz z wbudowaną pozytywką - ma to budować pozytywne skojarzenia malucha z samodzielnym załatwianiem potrzeb, lecz większość rodziców uważa ten wynalazek za irytujący ( i trudno im się dziwić). Inna możliwość to nocniki w kształcie miłych zwierzątek; zazwyczaj są to pieski, kotki, foki albo nawet samochodziki. Z pewnością uroczo to wygląda, lecz nie do każdego wystroju łazienki będzie pasować. Jednak czy to wystrój jest najważniejszy w obliczu wychowania kolejnego pokolenia?

 

Na kolejny etap

Czego będziemy potrzebować, gdy dla naszego malucha skończy się etap nocników? Czas na nakładkę na deskę sedesową - wynalazek, który pomoże dzieciom nauczyć się korzystać z sedesu w prawidłowy sposób, lecz ogranicza ryzyko wpadnięcia malca do środka muszli (co mogłoby wystraszyć dziecko i spowodować zabrudzenie całego pomieszczenia). Takie nakładki można oczywiście wybrać w najróżniejszych kolorach, ozdobione przeróżnymi motywami - na rynku jest tego mnóstwo.

Do kompletu z taką nakładką powinniśmy zaopatrzyć się w specjalny, plastikowy schodek (podnóżek), który będzie pomocny przy wspięciu się na wysokość sedesu, ale także można go używać przy umywalce, aby dziecko zaczęło samodzielnie myć ręce, buzię i zęby; to naprawdę bardzo przydatna rzecz. Nauczenie swojej pociechy odpowiednich zasad i rytuałów związanych z codzienną higieną jest niezwykle ważne i może rzutować na jego późniejszym zdrowiu (lub kłopotach z nim). Dlatego nie wahaj się kupić wszystkich tych przydatnych akcesoriów - naprawdę pomogą Ci w tym niełatwym dla każdego rodzica procesie.

Dla ułatwienia polecamy skorzystać z opcji zakupów w internecie, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, którego zawsze brakuje osobom mającym na wychowaniu małe dzieci. O wiele łatwiej jest wybrać model i zamówić paczkę wprost pod swoje drzwi, niż wybierać się na czasochłonną wycieczkę do sklepu z akcesoriami gospodarstwa domowego - dlatego koniecznie rozważ tę opcję!

 

Dla dzieci to kategoria produktów łazienkowych, dzięki której możesz dobrać niezbędne, praktyczne i bezpieczne akcesoria, dla swojego malucha. Tym samym zapewnisz sobie i dziecku wygodę, możliwości bezproblemowego wykonywania czynności pielęgnacyjnych i higienicznych przy dziecku. Polecamy nocniki, wanienki oraz inne artykuły, które są niezbędne w dobrze urządzonej łazience, z której korzysta także maluch. To są odpowiednio zaprojektowane wyroby, wykonane z troską o bezpieczeństwo – więc trwałe, wytrzymałe, dobrej jakości, przeznaczone do długotrwałego i intensywnego użytkowania, tym bardziej więc warto je wybrać.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry