Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:
Szczotka do WC, zapas 35 cm
7,34 zł   6,94

Szczotki, szczoteczki i zmiotki - wybierz swój komplet!

Niemożliwym jest, aby utrzymać miłą dla oka i dobrą dla zdrowia czystość w swoim domu bez posiadania i używania szczotek. To jedno małe akcesorium pomoże nam dotrzeć z porządkami w nawet najbardziej ukryte zakamarki w naszym mieszkaniu, aby pozbyć się wszelkiego brudu, kurzu i plam. Jakie szczotki warto mieć zawsze pod ręką i czym się między sobą różnią? Koniecznie sprawdź przed zakupami!

 

Utrzymać czystość Utrzymanie czystości w domu to nie lada wyzwanie; bez względu na to, czy mieszkamy samotnie, z innymi dorosłymi, czy mamy małe dzieci, zawsze znajdzie się coś pobrudzonego, zakurzonego lub wymagającego przemycia. Niestety, intensywne użytkowanie pomieszczeń (szczególnie takich, jak kuchnia) powoduje bałagan, któremu nie da się zapobiec, wszak, jak głoszą często powtarzane żarty, dom służy do mieszkania, nie do patrzenia - i jest w tym bardzo dużo racji. Jak w takim razie radzić sobie z niekończąca się historią sprzątania? Istnieją sposoby, które mogą nam w tym pomóc. Do najważniejszych należy kupno odpowiednich szczotek do czyszczenia. Jakimi warto się zainteresować:

 

Szczotka szczotce nierówna; oto nasza lista przebojów:

drewniana, prostokątna - idealna do czyszczenia obuwia, lecz nieodpowiednia do kontaktu z wodą i wilgocią

plastikowa z rączką - najbardziej przydatna przy myciu naczyń, owoców i warzyw

plastikowa szczotka- żelazko - do szorowania blatów, półek i podłóg

szczotka do WC - tego raczej nie trzeba wyjaśniać

szczotka do czyszczenia butelek i próbówek - idealna także do mycia dzbanków po kawie i herbacie

szczotka do szorowania - może być plastikowa lub drewniana i mieć różne kształty, w zależności od naszych potrzeb

szczotka- końcówka do miotły - raz na kilka miesięcy trzeba ją wymieniać dla higieny

szczotka do wanny - pozwala na jej zdecydowanie łatwiejsze i dokładniejsze umycie

szczotka do szczelin - odpowiednio wąska, o włosiu czyszczącym w dwóch kierunkach. Stworzona do mycia fug, listew i im podobnych zakamarków szczoteczka z pojemnikiem - zazwyczaj wykonana z miękkiego, syntetycznego włókna. Może służyć do mycia lub omiatania delikatnych bibelotów

 

Jak widać, to całkiem długa i treściwa lista, lecz taki zestaw przyborów ograniczy czas, jaki musisz spędzać na wykonywaniu domowych obowiązków i usprawni ich przebieg.

 

Dodatkowe porady

Chcesz, aby Twoje prace sprzątające były jeszcze bardziej sprawne? W takim razie możesz się wspomóc odpowiednimi preparatami czyszczącymi. Woda i mydło to oczywiście nie jest złe rozwiązanie, lecz może być niewystarczające w wypadku silnych zabrudzeń lub tłustych plam, co da efekt w postaci niedomytych powierzchni lub większego nakładu pracy - a obie te rzeczy nie są nam do niczego potrzebne. Dlatego radzimy, aby umiejętnie i z namysłem wybierać także produkty do sprzątania, czyli tak zwaną chemię domową. Pozwoli nam to zaoszczędzić sporo sił i energii, o które przecież tak trudno w dzisiejszych czasach. Mamy nadzieję, że już teraz porządki i służące im akcesoria nie będą stanowiły dla Ciebie żadnej tajemnicy!

 

Czystość Twojego domu powinna być Twoim największym priorytetem. Idealnie czyste otoczenie staje się przyjemne oraz komfortowe. Dlatego też oferujemy Ci szeroki wybór różnorodnych szczotek, które ułatwią Ci domowe porządki. Prezentowane szczotki sprawdzą się podczas wielu czynności. Znajdziesz m.in. szczotki do wc, do szorowania zabrudzonych powierzchni, ręczne, oraz do butelek. Wszystkie typy szczotek są najwyższej jakości produktami, które sprawią, że domowe porządki będą znacznie łatwiejsze, efektywniejsze oraz przyjemniejsze. Ciesz się sprzątaniem i idealną czystością z naszymi szczotkami.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry