Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Jakich misek potrzebujemy w domu?

Mogłoby się wydawać, że nie ma potrzeby, aby zastanawiać się nad właściwym wyborem misek do swojego domu. To oczywiście prawda - pod warunkiem, że wiemy, czego szukać. Sprawdź, w jakie miski warto się zaopatrzyć, aby ten temat już nigdy więcej nie zajmował Ci cennego czasu - zapraszamy do przeczytania naszego małego, aczkolwiek treściwego kompendium na ten temat.

 

Podstawowa rzecz

Miski należą do tych elementów wyposażenia gospodarstwa domowego, na które z reguły nikt nie zwraca żadnej uwagi - aż nie zaczną być bardzo potrzebne w niespodziewanej chwili. Do takich momentów mogą należeć gruntowne porządki, przeprowadzka do nowego mieszkania, potrzeba namoczenia prania, a także (niestety) zalanie domu przez sąsiada lub wadliwą hydraulikę budynku. Gdy już coś takiego się zdarzy, musimy mieć miskę przygotowaną w tak zwanym pogotowiu, nie zaś dopiero myśleć o jej kupnie. Jakie miski w takim razie warto mieć zawsze w swoim domostwie? Absolutną podstawą jest zwykła, plastikowa, okrągła miska; można w niej zrobić szybką przepierkę brudnych rzeczy, nalać wody z płynem, gdy przyjdzie potrzeba mycia podłogi lub starcia kurzu, a także pozbierać do niej porozrzucane po domu, brudne rzeczy. To jednak cały czas nie wszystko; oprócz wspomnianej już najprostszej miski możemy zaopatrzyć swoje domy w inne modele. Bardzo popularne są miski z korkiem, nakładane na wannę. Są pomocne podczas robienia prania, ponieważ dzięki właśnie korkowi, można w każdej chwili wypuścić z nich wodę wprost to odpływu. Dodatkowo, taki gadżet może bardzo pomóc przy organizacji miejsca w łazience, ponieważ niejako “kradnie” dla nas dodatkowe kilkadziesiąt centymetrów przestrzeni.

 

Aspekt dekoracyjny

Jeszcze kilka lat temu sprzęty służące utrzymaniu porządku traktowaliśmy jako przedmioty bez większego znaczenia i nie zwracaliśmy większej uwagi na ich estetykę. Teraz wszyscy chcą mieć piękne mieszkania o spójnych kolorystycznie wnętrzach, dlatego nawet szczotki, zmiotki, czy szufelki dobieramy tak, aby pasowały do reszty wystroju w naszym mieszkaniu. To samo tyczy się misek; możemy je zamówić w praktycznie każdym kolorze (nawet beżowym albo srebrnym) i kształcie lub postawić na staromodną miednicę, która będzie niewątpliwą i oryginalną ozdobą każdej łazienki. Ciekawy efekt mógłby dać wybór miski w tej samej gamie kolorystycznej, co kosz na pranie, równie potrzebny w każdym gospodarstwie domowym.

Jak widać, teraz każdy przedmiot codziennego użytku może być piękny i przyjemny dla oka. Warto skorzystać z tego trendu i zadbać także o swój dom, aby nawet prozaiczne i rutynowe czynności, jakie jesteśmy zmuszeni w nim wykonywać, miały w sobie nieco uroku.

 

Po wszelkie domowe zakupy tego rodzaju zapraszamy do sklepu Świat AGD! Możesz wybierać spośród dużej ilości asortymentu i znaleźć wszystko, czego potrzeba, aby już zawsze utrzymać swój dom w ładzie oraz porządku. Zajrzyj tam już dzisiaj, a nie pożałujesz. To szybkie zakupy, pomocna obsługa, dobra jakość oferowanych produktów - czego chcieć więcej?

 

Miski przydają się w każdym domu – w kuchni, w łazience, do sprzątania – są po prostu niezbędne. Dlatego naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór - miski kwadratowe, okrągłe, prostokątne, owalne. W zależności od potrzeb, każdy wybierze więc coś dla siebie. Cechują się one różnorodnością, jeśli chodzi o pojemność, kolorystykę. Proponujemy także bardzo poręczne miski z uchwytami – ich przenoszenie będzie mniej kłopotliwe. W ofercie mamy także solidne miednice. Wszystkie produkty są wytrzymałe, z dobrej jakości materiału – jeśli zależy Ci więc na tym, by wybierane akcesoria służyły długo – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry