Świat AGD
Pokaż filtry

Kosze na pranie naszym sprzymierzeńcem w walce o domowy porządek

Banalna czynność, jaką jest robienie prania, zazwyczaj nie zaprząta nam zbytnio myśli - i bardzo słusznie. Dzięki dobrze dobranym i odpowiednio wykorzystanym koszom na pranie może stać się jeszcze łatwiejsza i zająć nam o wiele mniej czasu. Poczytaj, jak sprawnie zoptymalizować ten domowy proces, a z pewnością tego nie pożałujesz!

 

Wstaw pralkę!

Większość z nas robi pranie przynajmniej raz w tygodniu. Rodziny posiadające małe dzieci oczywiście potrzebują prać więcej i częściej niż samotne osoby dorosłe, lecz uśredniając ten wynik, można założyć, że spora część społeczeństwa zaczyna sobotę od rutynowego prania. Warto się zastanowić, co może nam pomóc, aby ta czynność przebiegła jak najszybciej i jak najmniej problematycznie - wszak nikt nie chce spędzać swojego wolnego czasu jedynie na wykonywaniu domowych obowiązków. Jeśli i Ty należysz do tej grupy i szukasz sprytnego sposobu, aby czynności związane z praniem kosztowały jak najmniej zachodu, postaw na segregację brudów. To ona jest kluczem do szybkiego rozprawienia się z noszonymi ubraniami. Jak ją przeprowadzić? Będziemy potrzebować koszy na pranie - przynajmniej dwóch, lecz najlepiej trzech. To do nich wrzucamy rzeczy z podziałem na ubrania białe oraz całą resztę (ciemne i kolorowe), lecz najlepiej dla ubrań byłoby dzielić na jasne, ciemne (czarne) i kolorowe. Jeśli tylko masz wystarczająco miejsca w domu, postaw trzy kosze, a dzielenie rzeczy i nastawianie prania zajmie Ci malutko czasu.

 

Rodzaje koszy na pranie

Okazuje się, że nawet tak zwyczajny produkt, jakim są kosze na pranie, może występować w różnych wariantach. Możemy wybierać pomiędzy koszami plastikowymi (najtańsze i wszędzie się zmieszczą, lecz przypominamy, że są nieprzyjazne dla środowiska), wiklinowymi i wykonanymi z materiału. Mogą być otwarte lub zamykane (z klapką lub pokrywą) i występować w rozmaitych kolorach. Dobrze dobrany kosz może być prawdziwą ozdobą Twojej łazienki! Wybierz model pasujący barwą do wystroju pomieszczenia lub całkowicie kontrastowy - dla otrzymania mocnego efektu! Jeśli potrzebujesz pojemnika narożnego lub o nieregularnym kształcie, nie martw się - takie również są dostępne na rynku.

To jednak cały czas nie wszystko; dla jeszcze większej wygody możemy zaopatrzyć się w podręczny kosz, z którym można chodzić po całym domu i zbierać doń zabrudzone rzeczy. To dobra alternatywa dla znoszenia każdego z brudów pojedynczo lub robienia wielkich niczym kopce stert - i z pewnością bardziej estetycznie to wygląda.

 

Natomiast jeśli masz naprawdę malutkie mieszkanie i nawet zwykły, plastikowy kosz nie wchodzi w grę, rozważ zbieranie i trzymanie swojego prania w specjalnych workach na brudy - te zajmują najmniej miejsca ze wszystkich wymienionych opcji i można je schować lub przestawić w dowolne miejsce (np. gdy przyjdą goście). Jednak pamiętaj o tym, aby wybierać worki wielorazowego użytku, wykonane z materiału (najczęściej bawełny); taka decyzja wpłynie dobrze nie tylko na Twój domowy budżet, ale także na kondycję całej naszej planety!

 

Kosze na pranie to niezbędnik w dobrze wyposażonej łazience. Pozwalają one na odpowiednie przechowywanie rzeczy do prania, na ich selekcję itd. Bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdza się w każdych warunkach, w mniejszej czy większej łazience – w związku z tym zadbaliśmy, by w naszej ofercie znalazły się kosze o różnych pojemnościach. Polecamy m.in. kosze plastikowe, wiklinowe – estetyczne, trwałe, w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Mamy w ofercie zarówno kosze pojedyncze, zestawy, jak i specjalne kosze do magla. Zadbaj o to, by ułatwić sobie codzienne czynności, związane z segregacją ubrań do prania! Z naszymi propozycjami – jest to łatwiejsze do uzyskania!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry