Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Tik-tak, tik-tak

Zegary ścienne czy stojące stanowią niezbędny element wyposażenia każdego mieszkania. Chociaż coraz częściej decydujemy się na korzystanie z urządzeń elektronicznych, tradycyjne zegary z okrągłą tarczą oraz wskazówkami wciąż nie wychodzą z mody. Pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale też dekoracyjne. Ze względu na uniwersalny charakter, są nieocenione we wnętrzach o stylu klasycznym, rustykalnym czy retro. Zobacz modele zegarów dostępne w naszym sklepie i znajdź najbardziej odpowiedni dla siebie.

Zegary ścienne to wyjątkowo uniwersalne i cenione od lat rozwiązanie. Wchodząc do pomieszczenia, od razu możesz zerknąć na wiszący na ścianie zegar i sprawdzić, która jest godzina. Nic dziwnego, że umieszcza się je zarówno w mieszkaniach, jak też w biurach i różnych lokalach użyteczności publicznej. Mamy dla Ciebie szeroki wybór zegarów ściennych mniejszych i większych, w okrągłym, kwadratowym lub niestandardowym kształcie. Możesz wybierać sposób modeli w drewnianej, plastikowej lub metalowej ramie, z cyframi rzymskimi bądź arabskimi. Oprócz minimalistycznych i klasycznych modeli z prostymi tarczami znajdziesz tu także zegary wiszące dekoracyjne, wyróżniające się ciekawym tłem wymalowanym na tarczy lub ozdobnymi detalami.

 

Sentymentalnie i stylowo

Na szczególną uwagę zasługują zegary ścienne w stylu retro np. z wahadłem bądź uwidocznionym mechanizmem. To wyjątkowa ozdoba każdego domu!

Uważasz, że tradycyjne zegary z tarczą nie sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu? Nic bardziej mylnego! Bez problemu znajdziesz u nas zegary ścienne o minimalistycznym charakterze, wyróżniające się prostą tarczą lub nowoczesnym designem. Wykonane są m.in. z aluminium lub połączenia szkła z wysokiej jakości drewnem.

W naszym sklepie czekają na Ciebie także praktyczne zegary stojące, zazwyczaj mniejszych rozmiarów niż zegary ścienne. Niektóre z nich wykonane są w stylu retro, inne to uniwersalne modele, sprawdzające się w każdym wnętrzu. Miłośnicy stylu retro i ozdobnych detali pokochają zegary połączone z uroczymi figurkami dekoracyjnymi, przedstawiającymi np. konia, rower czy aniołka. Taka dekoracja nada Twojemu mieszkaniu niepowtarzalny charakter i z pewnością przyciągnie uwagę gości.

 

Pora wstawać!

Przeglądając kolekcję zegarów, nie można zapomnieć o praktycznych budzikach. Mamy w swojej ofercie budziki przeznaczone dla dorosłych i dzieci, w stylu retro lub nowoczesne. Każdy z nich posiada funkcjonalny mechanizm alarmowy oraz czytelną tarczę, a rozmaitość modeli pozwala znaleźć opcję dopasowaną do indywidualnego gustu i wystroju pomieszczenia. Retro budzik z kalendarzem, nowoczesny budzik ze szkła i metalu w oryginalnym kształcie, a może klasyczne urządzenie w formie prostokąta? Wybór należy do Ciebie!

Zegary ścienne, zegary stojące oraz budziki to tradycyjne rozwiązanie, dostępne także w nowoczesnej odsłonie. Nie musisz rezygnować z wygody i funkcjonalności — nasze zegary łączą w sobie klasyczną formę z nowymi technologiami oraz świetną estetyką. Postaw na najwyższą jakość, a mierzenie czasu stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością.

 

Tradycyjne zegary, wyposażone w okrągłą tarczę i wskazówki, to wciąż obecny we współczesnych domach element wystroju wnętrza. Pełnią przede wszystkim oczywiście funkcje praktyczne, wskazując aktualny czas. Jednak ich konkretna forma, jak też sposób zagospodarowania ich tarcz, pozostawiają ogromne pole do popisu dla projektantów. Roztaczając przed Państwem nasz asortyment, proponujemy rozmaite zegary ścienne oraz stojące, które wzbogacą aranżację przestrzeni i usprawnią funkcjonowanie w niej. W naszej ofercie znajdują się także wyposażone w mechanizm alarmowy budziki, które z pewnością przydadzą się w każdym domu.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry