Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Temperatura na odpowiednim poziomie

Termosy są idealne na wyprawy, dłuższe wyjścia poza dom, a także pikniki oraz przebywanie w pracy. Główną funkcją termosów jest trzymanie ciepła napojów. Właśnie dlatego na wyprawę w góry, nad morze, wyjazd samochodem lub długie przebywanie poza domem, dobrze wziąć ze sobą termos. Można do niego nalać kawy lub herbaty, albo przygotowaną wcześniej zupę. Dobry termos jest zdecydowanie jednym z ważniejszych towarzyszy w trakcie wypraw w okresie jesienno- zimowym. Ostatnimi czas co prawda coraz popularniejsze są kubki termiczne, jednak mogą one pomieścić dużo mniej płynu i zwykle szybciej tracą ciepło. Termosy, które długo utrzymują gorące napoje w niemienionej formie, są bardzo dobrym gadżetem do szkoły lub do pracy, zwłaszcza wtedy, gdy w danym miejscu nie można zrobić sobie nic ciepłego do picia. W niektórych zakładach pracy dostępna jest tylko woda, a inne napoje są płatne, dlatego warto wziąć ze sobą termos, który trzyma ciepło i zapewnia pyszną kawę lub herbatę na cały dzień.

 

Znajdź swój rozmiar

W naszej ofercie znaleźć można różnorodny wybór termosów o różnych objętościach. Na wyjścia na spacer odpowiednie będą mniejsze i lżejsze termosy o pojemności 250, 500 lub 750 mililitrów. Z kolei na dłuższe wyjazdy samochodem lub na wyprawy górskie dużo lepszym rozwiązaniem będą termosy o pojemności półtora lub dwóch litrów. W ten sposób do termosu można także wlać pyszną zupę, która nie straci swojej ciepłoty, ani aromatu lub smaku przez wiele godzin. Posiadamy także termosy dziecięce o małej pojemności i obrazkach na zewnątrz. Warto zaznaczyć, że najczęściej wybierane są termosy o pojemności od pół litra do litra, chociaż każdy indywidualnie może dobrać termos o odpowiedniej pojemności. Spore znaczenie może mieć także kwestia związana z korkiem, ponieważ na rynku występują dwa rodzaje termosów: manualne (tradycyjny korek, który się odkręca) lub automatyczny (który wystarczy nacisnąć). Termosy manualne zwykle szybciej tracą ciepło, jednak ten sposób otwierania czasami jest trwalszy. W naszym sklepie dostępne są także termosy w formie dzbanków, które można postawić na stole na przyjście gości albo też pozostawić na cały dzień w kuchni i uzupełniać ilość herbaty. Dzięki temu cala rodzina może pić w ciągu dnia pyszny i gorący napój.

 

Kubki termiczne są bardzo praktyczne

Oczywiście w ofercie posiadamy także trwałe i dobrze trzymające ciepło kubki termiczne, których pojemność jest raczej mniejsza niż termosów, jednak są one lżejsze i bardziej poręczne. Mogą u nas także zakupić Państwo zakrętki do termosów, które są przydatne w sytuacji, w której poprzednia zakrętka popsuła się lub zgubiła. Oferowane przez nas termosy są dobrej jakości, funkcjonalne i użytkowe, a także wyglądają atrakcyjnie i estetycznie. Warto pamiętać o tym, że termosy plastikowe zwykle dobrze trzymają ciepło, ze względu na swoje właściwości izolacyjne. Jednak z drugiej strony termosy te zwykle są ciężkie i mniej trwałe niż te metalowe. Termosy ze stali nierdzewnej są wykonane z trwałego materiału, odpornego na zarysowania oraz na korozję. Zwykle są one także lżejsze, a niektóre z nich pokryte są wewnątrz warstwą antybakteryjną. W naszym sklepie znajdziecie Państwo bardzo szeroki wybór termosów o różnych pojemnościach, kolorach i kształtach. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

 

Przebywanie poza domem wymaga odpowiedniego zadbania o posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest przygotowanie domowych posiłków i spożycie ich na świeżym powietrzu. Wymaga to jednak odpowiedniego przechowania przygotowanych wcześniej dań. Idealne okażą się tutaj termosy, które zachowają ciepło posiłków na długi czas. Nasza oferta bogata jest w różnego rodzaju termosy. Sprawdzą się one do przechowania zarówno gorących napoi jak i całych obiadów. Bez trudu wybierzesz idealny dla swoich potrzeb termos. Wszystkie dostępne produkty wyróżniają się solidnym wykonaniem, funkcjonalnością oraz ciekawym wyglądem.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry