Świat AGD
Pokaż filtry

Przy małym dymku

Popielniczki ułatwiają dbanie o czystość w zaciszu swojego domu, na balkonie, tarasie oraz w ogrodzie i w biurze. Warto zdecydować się na zakup popielniczki nawet w sytuacji, w której w gospodarstwie domowym nikt nie pali. Dlaczego? Przede wszystkim należy zawsze być przygotowanym na palących gości. Ponadto, popielniczka może pełnić element dekoracyjny, a także można do niej wrzucać opakowania po cukierkach lub gumie do żucia. W naszym sklepie znaleźć można zarówno klasyczne, jak i metalowe oraz szklane popielniczki, które będą ładnie prezentowały się w różnych wnętrzach. Warto zauważyć, że po raz pierwszy popielniczki pojawiły się około sto lat temu, czyli w latach dwudziestych XX wieku. W tamtym okresie wiele osób paliło, a popularność popielniczek zwiększyła się w latach czterdziestych, gdy coraz więcej obywateli zaczęło sięgać po cygara oraz papierosy. Niektóre popielniczki w tamtym okresie stały się kultowe, za sprawą znanych projektantów, którzy je tworzyli. W latach osiemdziesiątych, popielniczki stały się mniej eksponowanym elementem, głównie ze względu na wysoką świadomość społeczną, związaną ze szkodliwością palenia. Jednak w wielu serialach, bohaterowie wciąż palą i używają eleganckich popielniczek (przykładem może być chociażby „Mad Man”).

 

W trosce o porządek

Współcześnie, popielniczki stanowią nie tylko element funkcjonalny, ale także dekoracyjny. Zwykle stawiane są na balkonie lub tarasie, a także w ogrodzie, a właściciele dbają o odpowiednie dopasowanie kolorystyczne. Najbardziej klasyczne są popielniczki szklane, które wtapiają się w otoczenie. Niektóre z popielniczek zostały stworzone w taki sposób, aby można było położyć na chwilę papierosa, ponieważ posiadają owalne otwory na brzegach. Popularne są także popielniczki wciskane, zwykle wykonane z metalu, które charakteryzują się największą estetyką. Takie popielniczki są czasami nazywane bezdymnymi, ponieważ posiadają coś w rodzaju „zapadni”. Takie rozwiązanie jest szczególnie dobre w domach, w których pali tylko jedna lub dwie osoby, a inne nie chcą być poddane działaniu szkodliwych substancji. Opałki z papierosów nie polecą gdzieś z wiatrem, tylko zostają wciśnięte do środka, a następnie pokrywa się zamyka. Następnie, wystarczy tylko opróżnić popielniczkę i znów zacząć ją używać. Takie zamykane popielniczki są uznawane za bardziej dyskretne i funkcjonalne.

 

W różnych stylach i rozmiarach

W naszej ofercie mamy także duże, stojące popielniczki, które będą idealne na większe przyjęcia lub do biura. Takie popielniczki mogą także pełnić funkcję kosza na drobne odpadki. W naszym sklepie można wybrać zarówno popielniczki w stylu retro, tradycyjne, a także nowoczesne. Posiadamy szeroki wybór kształtów, materiałów, z których gadżety zostały wykonane, a także kolorów. Ceny są bardzo zachęcające, dlatego warto zdecydować się na zakup popielniczki, która będzie idealna, zarówno dla domowników, jak i dla gości. U nas na pewno każdy z Państwa, znajdzie coś dla siebie i dopasuje do swojego wnętrza. Zapraszamy na zakupy!

 

Jeśli chcesz odpowiednio zadbać o czystość w swoim otoczeniu, koniecznie potrzebujesz niezbędnych do tego akcesoriów. Zarówno w domu jak i w ogrodzie przydatne mogą się okazać popielniczki. Znacznie ułatwią Ci dbanie o czystość. Oferujemy popielniczki szklane jak i metalowe. W klasycznych oraz nowoczesnych stylizacjach. Oferowane w naszym sklepie popielniczki to nie tylko praktyczne akcesoria, ale również ciekawe elementy dekoracyjne. Z łatwością odnajdziesz w naszym sklepie produkt, który idealnie będzie pasował do stylu Twojego otoczenia. Nie zwlekaj i jak najszybciej wybierz idealną dla siebie.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry