Świat AGD
Pokaż filtry

Na pogodę i niepogodę

Termometry zaokienne są doskonałym sposobem na kontrolę pogody na zewnątrz. Posiadając odpowiedni termometr wystarczy rzucić na niego okiem i łatwiej można podjąć decyzję dotyczącą tego, w co się ubrać. W naszym sklepie oferujemy nie tylko zwykłe termometry zaokienne w formie rtęciowej, ale także termometry samoprzylepne oraz stacje pogody. Współcześnie, coraz większą popularnością cieszą się klasyczne i eleganckie termometry, które jednocześnie są nowoczesne, ze względu na łatwy montaż. Coraz bardziej doceniane są także stacje pogody, które są uznawane za użyteczne gadżety. Co ciekawe, takie urządzenie można umieścić nie tylko na oknie swojego domu lub mieszkania, ale także na działce lub na łonie natury.

 

W trosce o dobre samopoczucie

Stacje pogody są najbardziej polecane meteopatom, czyli osobom, które źle reagują na nagłe zmiany pogody. Niektóre z nowocześniejszych urządzeń wskazują nawet pogodę godzinową, a także zawierają informacje o nadchodzących deszczach lub burzach. Stacje pogodowe w naszym sklepie łączą w sobie różne funkcje, na przykład termometr, barometr, higrometr i zegar. Dzięki temu można na bieżącą sprawdzać nie tylko temperaturę na zewnątrz, ale także wilgotność, ciśnienie oraz czas. Co ważne, takie stacje mogą być przydatne osobom ze zbyt wysokim lub zbyt niskim ciśnieniem krwi. Analogowe stacje pogodowe spełniają nie tylko funkcję pomiarową, ale także dekoracyjną (w przeciwieństwie do stacji cyfrowych, które nie wyglądają zbyt estetycznie). Stacje pogodowe mają wiele zalet, ponieważ pozwalają na śledzenie pogody na bieżąco, mają więcej funkcji niż zwyczajny termometr, a także wszystkie parametry znajdują się w jednym miejscu. Warto pamiętać o tym, aby czujnik umieścić w miejscu zacienionym. Dzięki takiej stacji można łatwo przygotować się na nadchodzące zmiany pogody, a także dobrać ubiór do warunków zewnętrznych. Osoby, które nie potrzebują aż tylu funkcji, mogą zdecydować się na stację pogody, która pokazuje tylko dwie właściwości aury na przykład temperaturę i wilgotność, albo też na zwykły termometr nie zawierający rtęci.

 

Dla każdego coś miłego

Termometry są zwykle tańsze niż stacje pogody, a także nie wymagają montowania dodatkowych czujników. Zwykle takie termometry mają zakres temperatur od minus 20 stopni do plus 50, przy czym warto pamiętać o tym, że w słoneczne dni temperatura wskazywana na urządzeniu może nie być prawidłowa (tylko za wysoka). Właśnie dlatego przede wszystkim termometr lub stację pogody należy umieścić w miejscu zacienionym. Bardzo dobrym pomysłem jest także zakup termometru samoprzylepnego, który jest bardzo łatwy do zamontowania, a także ma spory zakres temperatur, tj. od minus 50 do plus 50 stopni Celsjusza. Taki termometr jest nie tylko tani, ale także lekki i można go w łatwy sposób zamontować i zdemontować, a następnie przenieść na inne miejsce. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór termometrów zewnętrznych oraz analogowych stacji pogodowych, które są profesjonalnym i funkcjonalnym gadżetem. Zapraszamy na zakupy!

 

Chcesz kontrolować temperaturę powietrza za zewnątrz? Pomoże Ci w tym niezawodny termometr do pomiaru temperatury. Nasza oferta sklepowa bogata jest w różnorodne termometry zaokienne. Z pewnością znajdziesz idealny dla siebie. Oferujemy zarówno termometry samoprzylepne jak i wiszące. Możesz wybrać te drewniane jak i plastikowe. Wszystkie cechują się trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz dokładnością wykonanego pomiaru. Spraw sobie odpowiedni termometr i ciesz się stałym dostępem do informacji o temperaturze w Twoim otoczeniu zewnętrznym. Teraz pogoda już nigdy Cię nie zaskoczy.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry