Świat AGD
Pokaż filtry

Praktyczne lejki – niezbędne w każdej kuchni

Lejki są jednym z tych drobnych przedmiotów, które powinny się znaleźć na wyposażeniu każdej kuchni. Główną ich funkcją jest pomoc w przelewaniu płynów z jednego naczynia do drugiego. Dzięki temu każdą tego typu pracę można wykonać szybko, sprawnie i bez brudzenia powierzchni blatu lub dodatkowych naczyń. Wystarczy jeden lejek odpowiedniej wielkości i każde zadanie związane z przelewaniem będzie dużo prostsze. 

Lejki w różnych wielkościach i rozmaitym przeznaczeniu będą pomocne w przelewaniu płynów do mniejszych czy większych butelek. Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły przybory tak o większych, jak i mniejszych średnicach, idealne do różnych zastosowań. Poręczne i wygodne, solidne i wytrzymałe, o świetnych parametrach. Dzięki nim nie rozlejesz płynu, przelewając go nawet do butelki o bardzo wąskiej szyjce. 

 

Lejek nie jedno ma imię – lejki plastikowe, metalowe, do wina i dozowania płynów

W ofercie Świata AGD znaleźć można zarówno lejki plastikowe, jak i metalowe, a także specjalne dzióbki do nalewania wina oraz dozowniki do alkoholu i specjalne lejki do przygotowywania warstwowych koktajli. 

Jeśli chodzi o lejki plastikowe, to są one bardzo poręczne, wygodne i funkcjonalne, a także łatwe do umycia. Lejek wykonany z plastiku jest niedrogi i z łatwością można dobrać odpowiedni kolor, pasujący do pozostałych przyborów kuchennych. 

Lejki metalowe są nieco droższe, jednak bardziej wytrzymałe i doskonale nadające się do przelewania wszelkich płynnych produktów. W asortymencie Świata AGD znaleźć można lejki o zróżnicowanych średnicach, dzięki czemu łatwo je dopasować do rozmaitych naczyń.

 

Lejki do przygotowywania kolorowych drinków

Serwowanie alkoholu uznawane jest za swoistą sztukę, którą można rozwijać i sprawiać, że goście będą zachwyceni nie tylko smakiem i wyborem, ale także sposobem podania trunku. Właśnie dlatego warto zainwestować w dozowniki do wina lub specjalne dzióbki oraz nalewaki, które pozwalają na estetyczne, wysmakowane i precyzyjne podanie napoju alkoholowego. 

W naszym sklepie znaleźć można także specjalny lejek do koktajli warstwowych Tescoma, który umożliwia samodzielne przygotowanie atrakcyjnych drinków. Najpierw wystarczy nalać bazę, na przykład wódkę, następnie założyć na szklankę lejek i dolać sok pomarańczowy, a następnie np. porzeczkowy. W ten sposób powstaną trzy warstwy kolorystyczne: biała, żółta i porzeczkowa. Taki wielokolorowy drink jest zdecydowanym urozmaiceniem wieczoru: dumą dla  gospodarza, jak też atrakcją dla gości.

 

Specjalne lejki do wina – optymalny sposób na serwowanie trunków i pomysł na oryginalny prezent

W naszej ofercie mamy także lejek do wina z funkcją schładzania napojów. Po zamocowaniu lejka w butelce szybko można schłodzić serwowane wino, dzięki czemu jego smak będzie wyjątkowy i odpowiedni na letnie popołudnia i wieczory. 

Jeszcze innym ciekawym przyborem jest lejek sprężynujący, który można zamontować do butelki w taki sposób, aby nie nakapać na obrus lub na stół. Lejek trzeba zrolować i wsunąć do szyjki. Warto zaznaczyć, że ten gadżet jest zrobiony ze stali nierdzewnej i posiada gwarancję, jest więc dobrym pomysłem na gustowny podarunek. 

Lejki do wina lub do drinków mogą być doskonałym pomysłem na prezent dla osób, które chętnie sięgają po różne koktajle. Taki podarunek jest nie tylko praktyczny, ale także bardzo funkcjonalny i estetyczny. Z kolei lejki plastikowe lub metalowe do przelewania płynów są niezbędnym akcesorium kuchennym potrzebnym podczas codziennych prac. W naszym sklepie znaleźć można bardzo szeroki wybór tych przyborów, które spełnią potrzeby każdego Klienta. Zapraszamy na zakupy! 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry