Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Deska do krojenia – podstawowy element, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni

Deski do krojenia to jedno z podstawowych akcesoriów każdego kucharza, niezbędne do przygotowania nawet najprostszych potraw. Użycia tego rodzaju podkładki wymaga przygotowywanie zarówno najprostszej kanapki czy sałatki, nie mówiąc o krojeniu mięsa, ryb, czy innych produktów. Deska ułatwia utrzymanie blatu roboczego w czystości i przede wszystkim – chroni go przed uszkodzeniem. Dobra deska kuchenna odznacza się przede wszystkim wytrzymałością i odpornością na zarysowania, powinna być też wielkością i kształtem dostosowana do rodzaju krojonych na niej produktów.
Deski produkowane są z różnego rodzaju materiałów, mają rozmaite kształty i wielkości. Proponujemy Państwu deski drewniane, bambusowe, szklane oraz plastikowe. W zależności od Państwa preferencji i potrzeb mogą Państwo wybrać modele kwadratowe, okrągłe lub o nietypowym kształcie np. liścia.


Tradycja i nowoczesność – drewniane deski do krojenia vs. deski szklane i z tworzywa

Tradycyjne deski kuchenne, nadal cieszące się niesłabnącą popularnością, wykonane są z drewna. Ważne, by był to odpowiednio twardy gatunek, odporny na zarysowania i przecięcia. Dla zapewnienia trwałości i zabezpieczenia przed powstawaniem plam po krojonych produktach, warto drewnianą deskę zabezpieczyć specjalnym olejem.
Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań z pewnością powinni rozważyć zakup deski szklanej – propozycja Polskiej Huty Szkła Jasło to świetny pomysł do wszystkich nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.
Dużą popularnością cieszą się również deski wykonane z plastiku – w ich gamie znajdą Państwo zarówno ekonomiczne rozwiązania, jak też markowe produkty o niezwykle ciekawym designie, w tym wyróżniona prestiżowymi nagrodami: Red Dot Design Award oraz German Design Award dwustronna deska Vitamino marki Tescoma.


Deski – funkcjonalne akcesoria nie tylko do krojenia, ale też do serwowania potraw: deski do serów, sushi i nie tylko

Deski to nie tylko akcesoria kuchenne niezbędne do ochrony blatu przed zarysowaniem podczas krojenia potraw. To również oryginalny sposób na estetyczne i oryginalne podanie niektórych dań.
Tradycyjnie, na deskach serwuje się sery – proponujemy Państwu różne warianty tych praktycznych akcesoriów, których nie może zabraknąć podczas towarzyskich spotkań, np. przy lampce wina. W ofercie Świata AGD znajdą Państwo atrakcyjną, okrągłą deskę do serów ozdobioną kolorowym, tematycznym napisem, a także niezwykle oryginalny i funkcjonalny zestaw do serwowania serów marki Koopman, złożony z kamiennej deski oraz widelca, noża i  łopatki. Stanowić on będzie zarówno ciekawy akcent na Państwa stole, jak też doskonały pomysł na funkcjonalny, a zarazem oryginalny prezent.
Oprócz tego warto rozważyć zakup deski obrotowej, niezwykle wygodnej przy serwowaniu przekąsek lub owoców, a miłośnicy dalekowschodnich specjałów koniecznie powinni zaopatrzyć się w specjalna deskę do podawania sushi!

Niezależnie, czy szukasz deski do krojenia, czy do serwowania dań, czy masz tradycyjny, a nawet konserwatywny gust, czy też jesteś zwolennikiem awangardy i nowych trendów w wyposażeniu kuchni i domu – w bogatym i różnorodnym asortymencie  Świata AGD znajdziesz deskę idealną dla Ciebie i Twojej kuchni!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry