Świat AGD
Pokaż filtry

Zadbaj o jakość i długowieczność swoich noży dzięki odpowiednim ostrzałkom

Z noży kuchennych korzystamy na co dzień, krojąc nimi praktycznie wszystkie składniki naszych posiłków. Aby utrzymać te akcesoria w jak najlepszym stanie i ułatwić sobie pracę, należy regularnie je ostrzyć. Najlepiej robić to szybko i skutecznie we własnym domu. Wówczas możemy mieć pewność, że utrzymamy noże w doskonałym stanie, a także skrócimy czas przyrządzania potraw dzięki temu, że z łatwością pokroimy każdy rodzaj produktów - od mięs, po warzywa i owoce.
Proces tępienia się ostrza jest zupełnie naturalny i zachodzi nawet w nożach najwyższej jakości. Częste używanie (zwłaszcza niezgodnie z przeznaczeniem), mycie i wilgoć - to wszystko ma wpływ na fakt, że noże tracą ostrość. Na szczęście przywrócenie jej jest bardzo proste i zajmuje niewiele czasu. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednią ostrzałkę  i regularnie ostrzyć noże. To zajęcie zabiera mało czasu, a bardzo pozytywnie wpływa na łatwość i szybkość przyrządzania potraw.


Dobrze zaostrzone noże – oszczędność czasu i siły

Tępiące się noże lub nożyczki potrafią być irytujące. Tępe ostrze sprawia, że nawet ukrojenie skibki chleba lub plasterka pomidora staje się problemem, nie mówiąc już o precyzyjnym pokrojeniu mięsa. Jednak można łatwo temu zaradzić - wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednią ostrzałkę do noży, dzięki której w parę minut przywrócisz swoim nożom ich dawną ostrość. W ten sposób zaoszczędzisz czas potrzebny na przygotowanie potraw - posiekanie warzyw lub mięsa zajmie Ci znacznie mniej czasu i zrobisz to przy użyciu mniejszej siły. Dzięki temu gotowanie znów będzie proste i przyjemne.
Jeśli marzysz o łatwym, bezproblemowym przyrządzaniu ulubionych potraw, kup ostrzałkę do noży i miej ją zawsze pod ręką. Wówczas możesz z niej skorzystać za każdym razem, gdy poczujesz, że często używane ostrze traci swoją ostrość. Przywrócisz doskonały stan noża kilkoma wprawnymi ruchami i będziesz mógł z powrotem poświęcić się gotowaniu. Gwarantujemy, że idealnie zaostrzone noże znacznie poprawiają komfort przygotowywania posiłków.


Ostrzałki diamentowe i kamienne, ręczne i elektryczne – wybierz optymalną dla siebie

W sklepie Świat AGD znajdą Państwo ostrzałki różnych typów, kształtów i o różnych właściwościach. Oferujemy produkty takich firm jak Amefa, Fiskars, Tarmex, Tescoma, Berghoff, Gerpol, Masahiro oraz WMF - pochodzące od uznanych producentów zarówno z Polski, jak też Niemiec, Belgii, Holandii oraz Japonii. Zadbaliśmy o różnorodny asortyment, aby spełnić nawet najbardziej wygórowane Państwa oczekiwania.
Ostrzałki mają różne kształty: formę prostokątnego kamienia, stalki lub uchwytu z tworzywa sztucznego z obracającym się kamieniem ostrzącym (“roll-sharp”). W sklepie Świat AGD znajdą Państwo zarówno ostrzałki ręczne, jak i elektryczne, w ofercie mamy również przyrząd do wyrównywania kamienia w ostrzałce.
Oferujemy też ostrzałki ceramiczne, które wyróżniają się trzyletnią gwarancją, powłoką diamentową oraz specjalnym stojakiem, który ułatwia utrzymywanie noża pod najlepszym kątem. Duży wybór sprawia, że każdy znajdzie idealną dla siebie ostrzałkę i będzie mógł przywrócić ostrość swoim nożom.


Ostrzałki do noży i nożyczek – akcesoria przydatne w każdej kuchni

Denerwują Cię ciągle tępiące się noże lub nożyczki? Często masz problem z krojeniem najprostszych produktów? Z przyjemnością rozwiążemy Twoje problemy. Oferujemy Ci najwyższej jakości ostrzałki do noży i nożyczek, za pomocą których szybko i bez trudu naostrzysz każde stępione ostrze. Zapomnisz o problemach z krojeniem podczas gotowania, a oferowane przez nas ostrzałki sprawią, że już nigdy nie będziesz martwić się o kondycję swoich noży.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry