Świat AGD
Pokaż filtry

Szybkowary – praktyczne urządzenia dzięki którym zaoszczędzisz czas i energię

Szybkowary to bardzo nowoczesne, praktyczne i funkcjonalne urządzenia, które umożliwiają znaczne skrócenie czasu gotowania. Warto więc pomyśleć o nich, jeśli jesteś osobą zabieganą lub po prostu nie chcesz spędzać wielu godzin w kuchni, a doceniasz walory własnoręcznie przygotowanych domowych obiadów. Wiadomo bowiem, że takie posiłki są znacznie zdrowsze niż te gotowe, przeznaczone tylko do odgrzania. Skrócenie czasu gotowania spowoduje, że dzięki zastosowaniu szybkowaru zaoszczędzisz także na kosztach energii.


Dobry sposób na zdrową dietę

Szybkowary są nieodzownym elementem wyposażenia każdej kuchni, której właściciel ceni praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Użycie szybkowaru pozwala zaoszczędzić nawet 70% czasu potrzebnego na przygotowanie tego samego posiłku w tradycyjny sposób – ziemniaki ugotujesz nawet w 5 minut! Warto wiedzieć, że skrócony proces gotowania w szybkowarze sprawia, że przygotowane w nim potrawy są bogatsze w wartości odżywcze. Zakup szybkowaru to zatem świetne rozwiązanie również w sytuacji, w której chcesz zatroszczyć się o prawidłową, bogatą w składniki odżywcze dietę i zachować wszystkie witaminy i składniki mineralne gotowanych produktów.


Jak działa szybkowar?

Podstawową zasadą działania szybkowaru jest wykorzystanie pary wodnej gromadzącej się w naczyniu pod wysokim ciśnieniem. Dzięki bardzo dużej szczelności i wyposażeniu szybkowaru w odpowiedni zawór, można kontrolować panujące wewnątrz cieśninie. Para wodna wytwarzana w trakcie podgrzewania znajdującej się w szybkowarze potrawy zwiększa ciśnienie panujące w jego wnętrzu, skutkując podwyższeniem temperatury i skróceniem czasu gotowania. Ponadto wtłaczana pod ciśnieniem para wnika wewnątrz gotowanych składników, zwiększając ich soczystość.


Szybkowar również na indukcję

W ofercie sklepu Świat AGD  znajdziesz bardzo szeroki wachlarz szybkowarów. Dysponujemy produktami o różnych rozmiarach i parametrach, od wielu różnych producentów – od popularnych urządzeń w bardzo korzystnych cenach np. szybkowarów Berlinger Haus, Kinghoff, Berghoff czy Gerlach przez szeroki asortyment szybkowarów Tescoma, po urządzenia „z górnej półki” od najbardziej renomowanych marek, takich jak niemiecki Silit czy WMF. W naszym sklepie możesz nabyć również niezbędne akcesoria i części zamienne, takie jak uchwyty czy uszczelki. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znajdziesz naczynia odpowiednie do stosowania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych oraz indukcyjnych. Wybrane modele szybkowarów można myć w zmywarkach.
Decydując się na zakup szybkowaru, w mig przekonasz się, że jest to najlepszy sposób na łatwe przygotowanie pożywnych, domowych posiłków w krótkim czasie.Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry