Świat AGD
Pokaż filtry

Garnki specjalistyczne

Prawdziwi miłośnicy gotowania znajdą sposób na przyrządzenie każdej potrawy. Najbardziej wykwintne dania z całego świata nie stanowią dla nich problemu, zwłaszcza przy użyciu specjalistycznych garnków, których odpowiednia budowa, tworzywo i specjalnie opracowany kształt ułatwiają przygotowywanie szczególnie kłopotliwych potraw. Dzięki nim każdy pasjonat kuchni może przygotowywać profesjonalne dania na najwyższym poziomie - i to w zaciszu własnego domu. Sprawdź, który z tych garnków może przydać się i Tobie.


Garnki specjalistyczne – naczynia do zadań specjalnych

Specjalistyczne garnki są polecane to przyrządzania potraw szczególnie delikatnych lub wymagających specyficznej obróbki, które wymagają wyspecjalizowanych akcesoriów do właściwego ich przyrządzenia. Garnki, które mamy w ofercie, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować tego typu składniki do spożycia, zachowując maksimum wartości odżywczych, a także - co równie ważne – ich walorów wizualnych. Dlatego w ofercie sklepu Świat AGD mogą Państwo znaleźć specjalne garnki do szparagów, spaghetti, powideł, mięs, szynkowary czy zestawy do fondue oraz smalcówki.


Garnki do spaghetti oraz szparagów

Naczynia te wyróżniają wysmukłe proporcje: wysokie ścianki, dzięki którym makaron spaghetti lub szparagi można gotować w formie pionowej, dzięki czemu produkt zachowa odpowiedni kształt i nie wymaga dzielenia na mniejsze części. Garnek taki wyposażony jest w specjalny wkład w formie sitka, dzięki któremu można łatwo wyjąć szparagi lub spaghetti z wody, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Wykonane ze stali nierdzewnej, nadają się do mycia w zmywarce i  stosowania na wszelkiego typu kuchenkach, w tym indukcyjnych. W ofercie posiadamy garnki do szparagów i spaghetti od takich producentów jak Kinghoff, SSW, Elo czy Tescoma.


Powidlak – idealny garnek do powideł

Chyba każdy, kto przygotowywał powidła wie, że to nie lada sztuka. Najpierw czeka nas długotrwałe gotowanie owoców na wolnym ogniu, a następnie konieczność pasteryzowania słoików z pyszną zawartością. Tzw. powidlaki posiadają specjalny kształt i budowę: duże średnice garnków do powideł umożliwiają szybkie odparowanie nadmiaru wody z owoców, a  specjalny wkład z dziurkami służy do układania na nim słoików do pasteryzacji. Emaliowany powidlak, jaki Państwu proponujemy, nadaje się do użytkowania na kuchence gazowej, indukcyjnej, ceramicznej, halogenowej i elektrycznej, można go też myć w zmywarce.


Szynkowar

Ostatnio niezwykle popularne stało się własnoręczne przygotowywanie mięs: kiełbas i szynek. Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, dla których stało się to pasją, stworzono specjalny rodzaj garnków do parzenia szynek, mielonek, golonek i innych wędlin, jakim jest szynkowar. Oferowane przez Świat AGD naczynia pozwolą na wygodne przygotowanie mięsnych wyrobów  we własnym domu – a specjalny otwór umieszczony w ich pokrywce umożliwia bezpośredni pomiar temperatury wsadu mięsnego. Wykonane ze stali nierdzewnej szynkowary Biowin można bezpiecznie myć w zmywarce.


Garnek do smalcu - “smalcówka”

Amatorom pysznego, domowego smalcu proponujemy stylowe garnki z renomowanych Zakładów Ceramicznych „Bolesławiec”, jednej z najbardziej cenionych firm zajmującej się produkcją ceramiki użytkowej. Naczynia specjalnie przystosowane do przygotowywania i przechowywania smalcu wyposażone są w poręczne uchwyty i wieczko. Można je także stosować go przyrządzania potraw w piekarniku, nadają się  do mycia w zmywarce.
Poza wymienionymi wyżej wyspecjalizowanymi garnkami, Świat AGD oferuje Państwu specjalny zestaw do fondue, z podstawą z palnikiem oraz ponumerowanymi widelczykami, dzięki któremu w efektowny sposób przygotujesz i podasz wywodzące się ze szwajcarskiej kuchni fondue: zarówno w klasycznej, wytrawnej wersji z sera i białego wina, jak też słodkie fondue z czekolady. Jego jakość gwarantuje renomowana niemiecka marka Silit.


Kompleksowe wyposażenie Twojej kuchni

Garnki specjalistyczne stanowią doskonałe uzupełnienie wielofunkcyjnych, uniwersalnych zestawów, pozwalając Ci w łatwy sposób przygotować nawet pozornie skomplikowane danie. Polecamy zatem Państwa uwadze ergonomiczne garnki do  makaronu, nitek spaghetti, mięsa, szparagów czy powideł.
Garnki specjalistyczne ułatwiają zarówno przygotowywanie profesjonalnych, wyszukanych potraw, jak i utrzymywanie zdrowej diety, opartej na naturalnych produktach, które sami przygotujemy z wysokiej jakości składników. To także znakomity sposób, by urozmaicić spotkanie ze znajomymi lub rodziną - zestaw do fondue z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry