Świat AGD
Pokaż filtry

Suszarki i ociekacze

Cena: Nazwa:
Widok:

Suszarki i ociekacze do naczyń to przedmiot niezwykle przydatny w każdej kuchni. Pozwala na pozostawienie naczyń i sztućców do wyschnięcia w jednym miejscu, dzięki czemu unikamy konieczności wycierania ich na bieżąco lub rozchlapywania wody na blatach i meblach. To z kolei oszczędza nasz czas i zapobiega tworzeniu bałaganu w kuchni. Ten prosty produkt bardzo ułatwia utrzymanie czystości. Można w nim przechowywać akcesoria kuchenne po umyciu, a specjalnie zaprojektowane rynienki odprowadzą wodę, aby naczynia wyschły jak najszybciej w higienicznych warunkach.

 

Suszarki i ociekacze do naczyń - różne rodzaje do wyboru

W naszym sklepie znajdą Państwo ociekacze oraz suszarki do naczyń różnego rodzaju: plastikowe i metalowe, jedno- lub dwupoziomowe, stojące, do szafki lub szuflady, a także stojaki na sztućce. Można zaopatrzyć się także w tackę na ociekającą wodę. Szczególnie warta uwagi jest suszarka narożna wykonana ze stali nierdzewnej, która znakomicie wykorzystuje przestrzeń w rogu blatu, gdzie zazwyczaj nic się nie przechowuje. Dzięki temu suszarka pozostaje w zasięgu ręki i nie przeszkadza podczas codziennych zajęć. Właściciele szczególnie małych kuchni z pewnością wybiorą składaną suszarkę do naczyń, którą po użyciu można schować do szafki albo pomysłowy ociekacz z mikrofibry.

Największą zaletą suszarek i ociekaczy ze sklepu Świat AGD jest ich trwałość i stabilność, a także duży wybór pod kątem wyglądu. Dzięki temu ten przedmiot może być nie tylko praktycznym elementem, ale także podkreśleniem spójności całej aranżacji. Jeśli i tak musimy zaopatrzyć się w suszarkę lub ociekacz, warto wybrać taką, która będzie pasować do kuchni i pełnić równocześnie funkcję dekoracyjną. Z pewnością dobrze wiesz, że nawet małe elementy bardzo wpływają na odbiór otoczenia. W ofercie naszego sklepu są dostępne m.in. ceramiczne ociekacze na sztućce, malowane w różnego typu motywy. Oferujemy także różnego rodzaju ociekacze i suszarki z eleganckiej stali nierdzewnej, które idealnie dopasują się do nowoczesnego lub minimalistycznego wnętrza. Wersja ekonomiczna to ociekacze oraz suszarki plastikowe, które również mogą przez wiele lat znakomicie spełniać swoją funkcję. Który produkt wybierzesz do swojej kuchni?

 

Funkcjonalny dodatek do Twojej kuchni

Kuchnia to serce domu. Spędzamy w niej wiele czasu na przygotowywaniu posiłków, więc musimy mieć również możliwość szybkiego i efektywnego sprzątania po nich. Ociekacze i suszarki do naczyń są przydatne nawet w domach, w których są zmywarki do naczyń. Mimo obecności urządzenia niejednokrotnie zdarza się, że potrzebujemy umyć szybko kilka sztućców, wyczyścić garnki czy patelnie albo posprzątać po wizycie gości. Wówczas akcesoria do suszenia naczyń okazują się przydatnym dodatkiem, który w prosty sposób ułatwia zachowanie porządku i skraca czas sprzątania. A ponieważ z suszarki lub ociekacza będziemy korzystać niemal codziennie, warto wybrać taki, który jest stabilny i podoba nam się pod względem wizualnym. Taki praktyczny dodatek będzie nam służył przez wiele lat.

Suszarki i ociekacze to poręczne, odpowiednio zaprojektowane gadżety, dzięki którym uławiasz sobie wykonywanie kuchennych czynności, przechowywanie akcesoriów, które po umyciu muszą obeschnąć. Takie produkty są więc niezbędne w każdej kuchni. Oferujemy suszarki i ociekacze do montowania w szafkach i szufladach, pozwalające zapewnić sobie wygodę, możliwość odpowiedniej segregacji wszystkich kuchennych akcesoriów, takich jak sztućce szklanki, talerze, które muszą być prawidłowo przechowywane po umyciu, by miały możliwość wyschnięcia. Gadżety te są solidne, mocne, wytrzymałe i bardzo praktyczne, w różnych kolorach i wymiarach.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry