Świat AGD
Pokaż filtry

Przybory kuchenne

Cena: Nazwa:
Widok:

Przybory i akcesoria kuchenne – niezbędne zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów

Kuchnia wyposażona w praktyczne przybory i akcesoria jest miejscem, w którym można z łatwością realizować swoje pasje kulinarne. Gotowanie przy użyciu profesjonalnego sprzętu staje się przyjemnością, a najtrudniejsze przepisy przestają stanowić problem. Dobrej jakości akcesoria kuchenne ułatwiają codzienne gotowanie oraz świetnie sprawdzają się podczas przygotowywania potraw na szczególne okazje. 

W zależności od tego, czy jesteś miłośnikiem gotowania, czy też jest to dla ciebie po prostu jeden z wielu obowiązków, wybierz zestaw podstawowych lub bardziej zaawansowanych przyborów kuchennych, które uprzyjemnią Ci każdą chwilę spędzoną w kuchni.


Przybory kuchenne, które ułatwią Ci pracę z każdym produktem

Akcesoria kuchenne to często niewielkich rozmiarów produkty, bez których trudno jednak wyobrazić sobie gotowanie. 

Należą do nich m.in. wszelkiego rodzaju przybory umożliwiające wstępne przygotowanie składników:

Obok tych przyborów znajdziecie Państwo akcesoria niezbędne w trakcie przygotowania i podawania potraw:

Oraz elementy  niezbędne do zachowania ładu i porządku w kuchni:


Aby Twoja kuchnia działała sprawnie i prawidłowo – akcesoria kuchenne do zadań specjalnych

Oprócz podstawowych akcesoriów do gotowania, w Świecie AGD znajda Państwo również praktyczne gadżety i przybory, które zapewnią optymalne warunki do wszelkich – nawet najbardziej wymyślnych i skomplikowanych prac kuchennych. Oferujemy Państwu idealnie zaprojektowane akcesoria, które ułatwią praktycznie każdą czynność: od miarki do kawy, przez szpikulce do mięsa, po niezwykle praktyczne oddzielacze do białek i żółtka czeskiej marki Tescoma, a nawet łuskacz do grochu! 

Przeglądając nasz asortyment szybko przekonacie się Państwo, że nie ma takiej czynności w kuchni, której nie można by usprawnić za pomocą odpowiednio dobranego przyboru kuchennego!

Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się zarówno podstawowe akcesoria kuchenne, jak i mniej popularne, lecz bardzo praktyczne gadżety, takie jak stojaki na książkę kucharską, strzykawki kucharskie czy formy do wykrawania pierogów. Przygotowaliśmy również funkcjonalnych zestawy przyborów kuchennych, które można podarować w prezencie na parapetówkę lub kupić do własnej kuchni.

 

Akcesoria kuchenne ze stali nierdzewnej

Inwestując w wyposażenie kuchni, warto zaopatrzyć się w akcesoria kuchenne wykonane ze stali nierdzewnej. Materiał ten jest odporny na korozję, dlatego świetnie sprawdzi się w środowisku kuchennym, w którym przybory mają stały kontakt z wodą. Co więcej, stal nierdzewna jest odporna na działanie kwasów i środków chemicznych oraz wysokich i niskich temperatur. Znajdujące się w naszej ofercie akcesoria kuchenne ze stali nierdzewnej to między innymi: tłuczki, łopatki, łyżki cedzakowe, łyżki wazowe, łyżki do spaghetti, łopatki do patelni, chochle do sosów, łyżki półmiskowe, łopatki do tortów i wiele innych przyborów. Do naszej oferty wybieramy przybory kuchenne od najbardziej cenionych producentów, takich jak WMF, SSW, BergHOFF oraz Tescoma -  wybór markowego produktu to gwarancja jakości i trwałości!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry