Świat AGD
Cena: Nazwa:
Widok:

Coraz chętniej inwestujemy w wysoką jakość i trwałość nabywanych naczyń i narzędzi kuchennych. Dotyczy to zwłaszcza takich naczyń, jak garnki i patelnie. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się garnki z powłoką ceramiczną

i garnki ze stali nierdzewnej.

Sprawdzone garnki z powłoką ceramiczną

Garnki z powłoką ceramiczną charakteryzują się tym, że potrawy w nich gotowane nie przywierają do ich ścian. Jest to doskonałe udogodnienie nie tylko dla osób zaczynających przygodę z gotowaniem, ale również dla wszystkich tych, którzy zajmują się gotowaniem dla szerszego grona osób. Garnki te są odporne na zarysowania i prezentują szeroki wachlarz wykończenia.

Sprawdzą się w kuchni domowej i gastronomii - garnki ze stali nierdzewnej

Garnki ze stali nierdzewnej są w czołówce najczęściej wybieranych garnków. Dotyczy to zarówno kuchni profesjonalnych w małej, średniej i dużej gastronomii, jak i kuchni domowych. Cechą, która wyróżnia ten rodzaj garnków od innych, jest niewątpliwe ich lekkość. Wpływa ona na komfort gotowania, przechowywania i przenoszenia potraw.

Udogodnienia wpływające na komfort użytkowania garnków nierdzewnych to m.in.: Możliwość gotowania na kuchni indukcyjnej, a także bezproblemowe mycie w zmywarce.

Garnki te wyposażone są w stabilne, wytrzymałe uchwyty, które wspomagają przenoszenie 30l pożywienia - więc doskonale nadają się do gastronomii i żywienia zbiorowego

Można je nabyć w wielu wariantach pojemnościowych (np. 7l , 8.5l ,11l, 30l), dlatego tak łatwo jest nabyć odpowiednie do naszych wymagań garnki ze stali nierdzewnej.

Garnki nierdzewne - niezawodne, gdy gotujesz codziennie

Garnki nierdzewne są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu długo zachowują swoją funkcjonalność. Powszechnie znana jest ich odporność na korozję związana z odpowiednią ilością chromu w materiale produkcyjnym. Garnki nierdzewne nie zawiodą Cię przy przygotowaniach na ważne uroczystości rodzinne lub spotkania towarzyskie. Im dłużej użytkujemy tego typu garnki, tym bardziej doceniamy ich właściwości.

Garnek ze stali nierdzewnej do nabycia w naszym sklepie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu. Znajdziesz tu pojedyncze garnki, które możesz dopasować do istniejącej już kolekcji lub całe komplety garnków.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry